Lazerinis metalų pjovimas

Lazerinio metalo pjovimo (Fiber) techninės galimybės:

  • Lazerio galia: 1,5 kW
  • Darbinis staklių plotas: 1500mm x 3000mm

Pjaunamos medžiagas:

  • Aliuminis iki 5 mm storio
  • Anglinis plienas iki 15 mm storio
  • Nerūdijantis plienas iki 6 mm storio

Metalo pjovimas lazeriu – tai sudėtingas, bet universalus ir efektyvus gamybos procesas, kurio metu didelės galios lazerio spinduliu pjaunamos  lakštinės medžiagos. Procesas apima lazerio spindulio nukreipimą į medžiagą naudojant kompiuteriu valdomą sistemą, kuri leidžia padaryti tikslius pjūvius ir formas.

Vienas iš pagrindinių pjaustymo lazeriu privalumų – galimybė pjaustyti medžiagas labai tiksliai ir preciziškai. Lazerio spindulys yra toks tikslus, kad gali pjauti medžiagas 0,1 mm tikslumu nuo norimos formos. Dėl tokio tikslumo pjaustymas lazeriu yra idealus pasirinkimas toms sritims, kurioms reikia mažų leistinų nuokrypių, pavyzdžiui, automobilių detalių ir elektroninių komponentų gamybai.

Dar vienas lazerinio pjovimo privalumas – jo greitis. Lazerinio pjovimo staklėmis pjūvius galima atlikti daug greičiau nei kitais metodais, pavyzdžiui, rankiniu pjovimu ar mechaniniu apdirbimu. Dėl to tai yra ekonomiškai efektyvus pasirinkimas masinei gamybai, taip pat vienkartiniams prototipams ir mažoms serijoms gaminti.

Po lazerinio metalų apdirbimo taip pat galime pasiūlyti galtavimo paslaugą nerūdijančio plieno ir aliuminio detalėms.